KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624363
nr 1462 4363
Georgij Fetcó
(1923-2001), Sverige
Oljemålning, Stol. Signerad, daterad -59. Olja på duk, 68x47, yttermått inklusive ram: 72x51 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:38:13
500 kr
600 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Georgij Fetcó
Läs mer om Georgij Fetcó